Equip de govern

Angel Luis Guerrero Dominguez

Ángel Luís Guerrero Domínguez

Tinent d’Alcalde
Urbanisme i Acitivitas
Ordenació del Territori
Relacions amb el Servei Municipal d’aigua
Catastre
Policia Local
alguerrero@santjosep.org

Ana Maria Ribas Alonso

Ana María Ribas Alonso

Tinent d’Alcalde
Benestar Social
Centres de dia
Majors
Esports
aribas@santjosep.org

Pere Ribas Planells

Pere Ribas Planells

Tinent d’Alcalde
Vies Públiques
Obres Públiques
Parcs i Jardins
pere.ribas@santjosep.org

Pilar Ribas Torres

Pilar Ribas Torres

Contractació
Comerç i Indústria
Règim Intern
Relacions Institucionals
Protecció Civil i Emergències
Responsabilitat Patrimonial
pilar.ribas@santjosep.org

Vicent Xavier Roselló Ribas

Vicent Xavier Roselló Ribas

Hisenda
Pressupost
Promoció Turística
Personal
Modernització de l’Administració i Àrea Informàtica
vicent.rosello@santjosep.org

Noemí Boned Pachón

Noemí Boned Pachón

Joventut
Educació
Treball i Formació
Familia i infància
noemi.boned@santjosep.org

Josep Guasch Roig

Josep Guasch Roig

Transports
Taxis
Platges i Litoral
Edificis Públics
jguasch@santjosep.org

Cristina Ribas Ribas

Cristina Ribas Ribas

Cultura i Normalització Lingüística
Patrimoni
Gestió de Centres Culturals
Participació Ciutadana
Festes
cristina.ribas@santjosep.org

Monica Fernández Campos

Mónica Fernández Campos

Medi Ambient
Agricultura
Espais Protegits
Neteja
Energia
monica.fernandez@santjosep.org

Maria Guadalupe Nauda

María Guadalupe Nauda

Protecció Animal
Sanitat Local
Igualtat
Habitatge
guadalupe.nauda@santjosep.org